Lubicie zieleń? Kolor nowego, kolor eco, kolor nadziei. Jeśli tak, to doskonale, bowiem to najmodniejszy odcień 2017 roku. „greenery” rządzić będą na wybiegach i we wnętrzach – w odważnych designerskich stylizacjach. A jeśli nie lubisz zieleni? No cóż… chyba czas się przełamać.

Instytut Pantone właśnie „greenery” ogłosił kolorem roku 2017. W ten sposób nakreślił nowy silny trend, wykorzystania soczystej zieleni we wnętrzach przede wszystkim w formie dobitnego akcentu: krzesła, doniczki czy fantazyjnej zasłony. Kolor świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach stonowanych kolorystycznie (zarówno domowych, jak i biurowych) lub opartych na grze czerni i biel, ożywi je i nada wyjątkowego charakteru.

Specjaliści Instytutu Pantone podpowiadają z jaki jeszcze kolorami modne „greenery” będą się dopełniały. Są to oprócz wspomnianej bieli i czerni, także szarości, brązy, granaty oraz odcienie naturalnego drewna.

Wykorzystajcie nowy trend, który już teraz pozwoli Wam poczuć w sercu wiosnę. Jak zieleń zmienia nudną przestrzeń możecie zobaczyć korzystając z naszego konfiguratora. Szczególnie polecamy zielone tkaniny zasłonowe z serii Puniti.