Zasłony Hearts różowe w białe serduszka

Innowacyjne rozwiązania – zaprojektuj wygląd swojego okna

Sklep internetowy magiafiran.pl jest nietypowym, innowacyjnym rozwiązaniem sprzedażowym.
Klient u nas nie tylko kupuje, może też pobawić się w projektanta własnego okna.
Zasada jest prosta, wystarczy wejść na podstronę konfiguratora produktów tutaj . Dostosować wygląd pokoju do Twojego lub takiego o jakim marzysz, zmienić kolor ścian. Teraz wystarczy już tylko wybrać zasłonę, która Cię interesuje, dobrać do niej odpowiednią firankę. Zarówno dla firany i zasłony należny wybrać rodzaj upięcia: szelki, przelotki lub taśmę. Należy podać także rozmiary, jakie Cię interesują.

Zakupy

Na podstawie dokonanej prezentacji możesz dokonać zakupu. Potwierdzić go, dokonać płatności, podać adres wysyłki, najlepiej dołączyć do listy naszych subskrybentów, by systematycznie otrzymywać maile z informacjami o nowościach, promocjach i rabatach.

Zapisz projekt na swoim komputerze

Jeśli jednak nie jesteś jeszcze pewna, zastanawiasz się nad zmianą koloru zasłony, a może modelu firanki, czy też masz wątpliwości dotyczące rozmiarów możesz przygotowany przez siebie projekt zapisać w swoim komputerze. Wrócić z czasem do niego, raz jeszcze spojrzeć, ewentualnie wysłać do mamy czy koleżanki, by się z nią podzielić swoim pomysłem, doradzić się.

Poradnik: jak zaprojektować swoje okno

Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy poradnik, w którym pokazujemy, w jaki sposób można korzystać z naszego konfiguracja. Dostępny jest tutaj.