Kobieta stylizacja

Gdy pierwsze promienie wiosennego słońca zaglądają do pokoju, a na ulicy pojawiają się mężczyźni z tulipanem w dłoni, to znak, że już czas. Czas, by połechtać swoją kobiecość i znaleźć sobie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet,  prezent idealny dla kobiety nowoczesnej.

 

Jaki prezent jest idealnym podarunkiem z okazji Dnia Kobiet dla nowoczesnej kobiety? Jeśli szukasz jednoznacznej odpowiedzi, to tu jej nie znajdziesz. Takiego podarunku nie ma, bo i nie ma jednego wzorca kobiety „nowoczesnej”.

To zarówno pani domu, która codziennie szykuje obiad dla całej rodziny. To też ta, która o obiedzie całkowicie zapomina. To zarówno ta kobieta, która natchnienie znajduje na zakupach w galerii handlowej, ale też ta która w zaparte pędzi w Tatry, by tam spotkać się z chmurami, ta która czyta książki i ta, która przegląda czasopisma o modzie i ploteczkach z tzw. wielkiego świata (albo jedno i drugie). Ta która nosi garsonkę oraz ta, która przez świat podąża w trampkach i jeansach. To ta panna, która wpada do pracy rozpromieniona i zaraża ludzi energią, rozdaje uśmiechy i sypie dowcipem, ale też ta, która cichutko i stonowana niczym myszka siada za biurkiem, przy linii produkcyjnej, za ladą sklepu… Ta, która umiłowała nauki humanistyczne i ta, która swym ścisłym umysłem ogarnia wykresy i całki. Ale też ta, która jest miksem tych wszystkich (lub wybranych) cech.

Nowoczesna kobieta to stan ducha.

To świadomość tego, że możesz podążać drogą, którą pragniesz. Kochać kogo chcesz i jak chcesz i nienawidzić podobnie… Nowoczesna kobieta to stan świadomościowej wolności, nieuwikłania w ideologiczne schematy. To poczucie wolności i umiejętność szukania radości w rzeczach drobnych, swojej kobiecości i w swoim człowieczeństwie. To poczucie, że nawet gdy nie masz już siły, to wiesz, że jesteś w stanie ją w sobie znaleźć i świadomość, że jesteś wielka.

Gdybym mogła, to każdej z nas podarowałabym samoświadomości siebie, takiej, której nikt nie może zniszczyć, którą nic nie może zachwiać. Niestety… To prezent, na który każda z nas sama musi sobie zapracować, budując siebie, szukając na swojej drodze dobrych doznań. Jesteśmy takie jak o sobie myślimy, mamy w życiu tyle na ile się odważymy…

Wszystkiego najlepszego drogie Panie. Uśmiechajcie się do siebie.

życzy AKo
wraz z całym zespołem www.MagiaFiran.pl

————————————————

Od strony praktycznej polecamy na Dzień Kobiet prezenty z naszego sklepu. Mogą to być zwiewne firany woalowe lub ozdobne firany żakardowe. Może to być cały komplet okiennej aranżacji: dopasowanych do siebie firan i zasłon. A dla Pań, które lubią dopełniać klimat wnętrza swojego mieszkania dodatkami polecamy obrusy, bieżniki i dekoracyjne poduszki.