Kochacie poduszki? My je uwielbiamy, są takim elementem wystroju wnętrza, który bez specjalnego zaangażowania z naszej strony, w prosty sposób może raz – dwa zmienić jego charakter. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt różnych wzorów poduszek. Wśród najnowszych wprowadzonych do sprzedaży poduszki z serii BINER, które zachwycają soczystością kolorów.

 

Przytulnie i kolorowo

BINER to tkanina, która ma splot przypominający tkaninę lnianą, jest masywna i jednocześnie przyjemna w dotyku. W naszej ofercie mamy kilka wersji kolorystycznych tych poduszek, od odcieni żółtych, przez pomarańcze, czerwienie, zielenie po granaty i stonowane odcienie ziemi: ecru czy brąz. Poduszki pięknie prezentują się zarówno w połączeniu różnych kolorów, kontrastujących ze sobą, jak i w zestawieniu utrzymanym w podobnej tonacji kolorystycznej. Możliwości stylizacyjnych jest bardzo wiele.

Na poważnie i młodzieżowo

W zależności od potrzeb poduszki te dobrze prezentują się zarówno w młodzieżowym pokoju, jak i w eleganckim salonie, czy w ogrodzie estetycznie rozłożone na drewnianych ławach.

Poniżej nasza propozycja aranżacyjna. Podoba Wam się?

Fot. Joanna Sobczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *