Kochacie poduszki? My je uwielbiamy, są takim elementem wystroju wnętrza, który bez specjalnego zaangażowania z naszej strony, w prosty sposób może raz – dwa zmienić jego charakter. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt różnych wzorów poduszek. Wśród najnowszych wprowadzonych do sprzedaży poduszki z serii BINER, które zachwycają soczystością kolorów.

 

Przytulnie i kolorowo

BINER to tkanina, która ma splot przypominający tkaninę lnianą, jest masywna i jednocześnie przyjemna w dotyku. W naszej ofercie mamy kilka wersji kolorystycznych tych poduszek, od odcieni żółtych, przez pomarańcze, czerwienie, zielenie po granaty i stonowane odcienie ziemi: ecru czy brąz. Poduszki pięknie prezentują się zarówno w połączeniu różnych kolorów, kontrastujących ze sobą, jak i w zestawieniu utrzymanym w podobnej tonacji kolorystycznej. Możliwości stylizacyjnych jest bardzo wiele.

Na poważnie i młodzieżowo

W zależności od potrzeb poduszki te dobrze prezentują się zarówno w młodzieżowym pokoju, jak i w eleganckim salonie, czy w ogrodzie estetycznie rozłożone na drewnianych ławach.

Poniżej nasza propozycja aranżacyjna. Podoba Wam się?

Fot. Joanna Sobczak