Magia Firan ufundowała nagrody

Ponad 200 osób wzięło udział w charytatywnym biegu „Wybiegaj życie” na rzecz dzieci z częstochowskiego hospicjum. Cieszymy się, że mogliśmy być wśród nich i ufundować nagrody, w tak szlachetnym przedsięwzięciu.

 

Biegu Charytatywnym na Rzecz Dzieci z Hospicjum „Wybiegaj życie” zorganizowali studenci ze Studenckiego Naukowego Koła Terapeutów, działającego przy Akademii Jana Długosza. Grupie młodych ludzi udało się porwać do rywalizacji ponad 200 osób, miłośników biegania i ludzi o wielkich sercach, a sponsorów przekonać, że warto wspierać szlachetne inicjatywy. – Cieszymy się, że mieliśmy możliwość włączyć się choć w symboliczny sposób we wsparcie tak szlachetnej inicjatywy – mówi Danuta Małż, prezes zarządu Polontex S.A.

Firma Polontex, która jest właścicielem marki dla zwycięzców w grupie kobiet i mężczyzn ufundowała nagrody, produkty dostępne w ofercie sklepu www.magiafiran.pl.

Cały dochód zebrany od uczestników biegu został przekazany na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *