Magia Firan ufundowała nagrody

Ponad 200 osób wzięło udział w charytatywnym biegu „Wybiegaj życie” na rzecz dzieci z częstochowskiego hospicjum. Cieszymy się, że mogliśmy być wśród nich i ufundować nagrody, w tak szlachetnym przedsięwzięciu.

 

Biegu Charytatywnym na Rzecz Dzieci z Hospicjum „Wybiegaj życie” zorganizowali studenci ze Studenckiego Naukowego Koła Terapeutów, działającego przy Akademii Jana Długosza. Grupie młodych ludzi udało się porwać do rywalizacji ponad 200 osób, miłośników biegania i ludzi o wielkich sercach, a sponsorów przekonać, że warto wspierać szlachetne inicjatywy. – Cieszymy się, że mieliśmy możliwość włączyć się choć w symboliczny sposób we wsparcie tak szlachetnej inicjatywy – mówi Danuta Małż, prezes zarządu Polontex S.A.

Firma Polontex, która jest właścicielem marki dla zwycięzców w grupie kobiet i mężczyzn ufundowała nagrody, produkty dostępne w ofercie sklepu www.magiafiran.pl.

Cały dochód zebrany od uczestników biegu został przekazany na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.