Zasłony w kolorze pastelowego różu

Pastele we wnętrzach nieprzerwanie są gorącym trendem. Dodają pomieszczeniu lekkości. Mogą „grać” same lub ewentualnie połączone z dodatkami w bardziej intensywnych odcieniach.

 

W lekkiej tonacji

Pastele zainspirowały projektantki, które zajmują się tworzeniem wzorów dla Magii Firan. Dzięki nim do kolekcji zasłon, a także dodatków wprowadziliśmy produkty serii HEARTS, utrzymane właśnie w takiej lekkiej tonacji: beżów, różów, pistacji i błękitu.

Nie tylko dla kobiet

To kolory subtelne i delikatne, kojarzone zwykle z wnętrzami urządzanymi przez kobiety i dla kobiet. W ostatnim czasie jednak, między innymi dzięki ogromnym możliwościom aranżacyjnym, jakie daje nam rynek, stają się coraz bardziej uniwersalne i czasami wypełniają również „męskie” pomieszczenia. A już na pewno sprawdzą się w chłopięcym pokoju – błękit, beż, rozbielona szarość  czy na zasłonkach, czy dekoracyjnych poduszkach – będą wyglądały pięknie (wybierz zasłonę i zaprojektuj wygląd swojego okna), a w połączeniu z granatem, intensywnym turkusem, czy np. brązem razem nabiorą dodatkowego wyrazu.

Zobacz propozycje aranżacyjne z produktami z serii HEARTS

Pastele mają ten niewątpliwy atut, że dość łatwo łączą się ze sobą w konfiguracjach, które nierozbielone nie wyglądałyby już tak efektownie. Poniżej prezentujemy nasze propozycje aranżacyjne z wykorzystaniem produktów z pastelowej serii Hearts (zarówno w wersji ze wzorem w serca, jak i bez).