poduszki w odcieniach złota

Na karnawał proponujemy błysk i kolory, nie tylko w ubiorze, ale także w pomieszczeniu. Wprowadźcie odrobinę szaleństwa do swoich mieszkań, rozświetlcie je poduszkami, obrusami i zasłonami z połyskiem.

Zasłony i dodatki z połyskiem

Nasza specjalna karnawałowa oferta obejmuje poduszki, obrusy oraz zasłony z tkanin z połyskiem. Uzyskujemy go dzięki wykorzystaniu pięknej lamateksowej nici w odcieniach srebra lub złota. Łączymy je z najmodniejszymi w tym sezonie odcieniami różu w wersji soczystej lub pastelowej oraz turkusów we wszystkich jego odsłonach. Po dodaniu do tego niezwykłego miksu kolorów i błysków – geometrii uzyskujemy niepowtarzalny efekt stylistyczny o nazwie Riama. z tej właśnie tkaniny wykonaliśmy poduszki, których urokowi trudno się oprzeć.

Złoto i srebro na poduszkach i obrusach

Dla miłośników wzorów bardziej stonowanych również mamy coś ciekawego. Szaleństwo, w lekko uładzonej formie to tkanina Minalu: złota, srebrna i miedziana.

Niezwykle elegancka i wytworna. Wykonane z niej poduszki na pewno pięknie będą wyglądały na gładkiej szarej czy białej kanapie. Sprawią, że nawet smutne i nijakie pomieszczenie nabierze niezwykłego wymiaru i charakteru. Dla osób, które lubią harmonię i łączenie dodatków w komplety proponujemy obrusy z tej samej tkaniny: mniejsze do wykorzystania na małe stoliczki kawowe i większe – na klasyczne duże stoły obiadowe.

Geometria, kwiaty na zasłony

Delikatny połysk proponujemy także w dekoracjach okiennych. Eleganckie wzory z dodatkiem koloru srebrnego, połączonego z szarościami, czernią i bielą, takie jak np. na zasłonach z tkaniny DWALIN czy COSINUS, w geometryczne wzory z połyskiem.

Lekki błysk mają tkaniny w piękne kwiatowe „tapetowe” wzory: Moris czy Magalena. Są eleganckie i wytworne, na pewno spodobają się miłośnikom klasyki.