Firany woalowe

Woal zaliczany jest do grupy tkanin, które cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. Zwłaszcza modne jest jego użycie w dekoracji okien. Jakie są zalety tego materiału? Dlaczego firany z woalu są tak chętnie wybierane przez konsumentów? – na te pytania postaramy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Zachęcamy do jego uważnej lektury.

Wyjątkowa elegancja

Do największych zalet firan z woalu zaliczyć należy ich wyjątkowo efektywny wygląd. Niezależnie od tego, czy firanka została zawieszona na zwykłych żabkach, czy jest fantazyjnie upięta, będzie się prezentowała stylowo i elegancko. Dzięki swoim właściwościom woal jest wyjątkowo miękki, a co za tym idzie nadaje się doskonale do tworzenia unikatowych aranżacji okien – zarówno podwieszeń, jak i asymetrycznych upięć.

Szeroki asortyment

Duża popularność firan z woalu sprawiła, że obecnie wielu producentów, oferuje ten rodzaj produktu. Efektem tego trendu jest ogromny wybór gotowych wzorów i kolorów gotowych woalowych firan. Gwarantujemy, że każdy – nawet najbardziej wymagający klient – znajdzie odpowiadające mu rozwiązanie.

Woal – idealny do łączenia kolorów

Woal to tkanina, która prezentuje się doskonale nawet w połączeniu z innymi kolorami. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim brak dodatkowych zdobień oraz gładka struktura materiału, która sprawia, że wszelkie – nawet najbardziej niepozorne – zestawienia kolorystyczne, stają się bardziej wyraziste. Wystarczy wykorzystać kilka prostych trików, takich jak np. kolorowe klamry czy satynowe wstążki, aby dopasować woalową firanę do koloru ścian, a nawet elementów dekoracyjnych pomieszczenia. Często zdarza się również, ze te same firany zdobią na zmianę salon i sypialnię.

Firany z woalu – dla kogo?

Firany z woalu są doskonałą propozycją dla osób, które cenią sobie nigdy nie przemijający szyk i elegancję. Dzięki ich wykorzystaniu każde wnętrze – nawet najbardziej pospolite – zyska niepowtarzalny urok i charakter.