Firanki modelowane

Kiedy wybieramy firany i zasłony, pojawiają się w naszej głowie wątpliwości związane z tym, że trudno jest nam sobie wyobrazić, jak dana firana będzie wyglądała w naszym wnętrzu. Czy będzie pasowała do koloru ścian i wystroju pomieszczenia? Jest pewien sposób, dzięki któremu będziemy się o tym mogli przekonać jeszcze przed zakupem.

Najpierw pomysł

Gdy poszukujemy idealnej firanki, często pojawia się w naszej głowie zarys tego, jaka ona powinna być. Pomysł ten pojawia się w różnych momentach. Jesteśmy u znajomych i widzimy ciekawy materiał i wzór, no ale rodzaj upięcia mógłby być inny. Czasem pomysł dopada nas w sklepie, kiedy mamy w ręku idealnie zwiewną firanę, ale nie odpowiada nam jej wzór. Najchętniej połączylibyśmy parę elementów z gotowych firan w jedną idealną. Wciąż mamy wrażenie, że nie jest to dokładnie to, o co nam chodziło. Oczywiście, możemy kupić materiał i wytłumaczyć krawcowej, na jakiej dokładnie firanie nam zależy. Tylko jak przełożyć to wyobrażenie na słowa. A może to wyobrażenie nie sprawdzi się w naszym wnętrzu. Może ideał nie istnieje? Jeśli i w Waszych głowach rodzą się takie pytania i wątpliwości, to pomożemy Wam znaleźć ich rozwiązanie.

Wykreuj swoją idealną firankę

Firanki modelowane są szyte na podstawie naszego indywidualnego zamówienia. Zamiast biegać po sklepach i próbować wytłumaczyć krawcowej, jaką wizję idealnej firanki mamy w głowie, możemy na stronie internetowej zaprojektować swoją firankę. Mamy możliwość zmiany koloru ścian, dzięki temu będziemy wiedzieć, jak firana będzie wyglądała w danym wnętrzu. Możemy nasz projekt zapisać i wysłać znajomym, którzy poradzą nam, czy to rozwiązanie jest odpowiednie. Co więcej, od razu wiemy, ile taka idealna firana będzie kosztowała. Możemy też zamówić bezpłatne próbki, które pomogą nam w urealnieniu naszej wizji i w dokładniejszej ocenie wzoru i materiału. Możemy też od razu do naszej firany dobrać pasującą do niej zasłonę. Wszystko to sprawia, że wybór idealnej firany i zasłony staje się przyjemniejszy i prostszy. Wystarczy spróbować, by się przekonać, jak takie rozwiązanie pomoże nam zrealizować naszą wizję.