Zasłony szare Biner w połączeniu z delikatną firaną żakardową

Zimo, ponuro, jesiennie. O krok do gigantycznej chandry. Mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Świetlistą bielą i ciepłymi energetycznymi kolorami we wnętrzu chandrę możesz zabić. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Wydaje się, że to trudne, ale naprawdę kilka trików wystarczy, by nie do poznania odmienić wnętrze. Podstawą jest aranżacja okna i jego wystrój.

Biała firana

Biała firana rozświetla pomieszczenie nawet wtedy, gdy za oknem jest ponuro i jesiennie. Firany żakardowe, gęste, dziane z przędzy o lekkim połysku wpuszcza „błysk” do pokoju. W zależności od wnętrza można wybrać subtelny nowoczesny wzór kwiatowy, rozłożony wyłącznie w dolnej części firany, miejscami „nakrapiany” mocniejszymi, żakardowymi akcentami lub firanę we wzoru rozłożone na całości tła.

Kolorowe zasłony

Światła i ciepła dodadzą także kolory. Na jesienną chandrę szczególnie polecamy turkusy (TOBALT) i odcienie bordo (UMBRA) pomarańcze (np. PUNITI) czy wręcz przeciwnie stonowane monochromatyczne zasłony w geometryczne wzory, ale wzbogacone odrobiną pikanterii w formie srebrzystych nici (COSINUS).

Dekoracyjne dodatki

Jeśli nie mamy ochoty na zmianę okiennej aranżacji możemy odświeżyć wnętrze poprzez dodanie detali dekoracyjnych poduszek np. RIAMA  czy kolorowych BINER albo obrusów o świątecznym charakterze, takich jak np. obrusy z naszej serii MINALU.