Nagrody w biegu charytatywnym Wygraj Życie

Wspólny cel

Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólny cel i dążenie dla niego. Dlatego niezwykle cieszymy się, że możemy mieć swój udział w zorganizowaniu Charytatywnego Biegu na Rzecz Dzieci z Hospicjum „Wybiegaj Życie”, w którym Magia Firan jest fundatorem nagród dla uczestników.

Bieg został zorganizowany dla dzieci, które znajdują się pod opieką Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Inicjatorami przedsięwzięcia jest Studenckie Naukowe Koło Terapeutów, działające przy Akademii J. Długosza. Na konto Stowarzyszenia zostaną przekazane opłaty „wpisowe” uczestników. Już w tej chwili udział w biegu zadeklarowało kilkadziesiąt osób.

5 km przez Lasek Aniołowski

Bieg odbędzie się 3 czerwca w częstochowskim Lasku Aniołowskim oraz na Promenadzie. Realizowany będzie na dwóch dystansach: 1 i 5 km. – Dopasowaliśmy ich długości w taki sposób, by każdy mógł wziąć udział w naszej akcji – mówią organizatorzy akcji. – Zapraszamy zarówno zagorzałych biegaczy, jak i osoby mniej aktywne, chcące pomóc dzieciakom. Liczy się każdy uczestnik, nieważne chłopak czy dziewczyna, dziecko czy starzec, maratończyk czy kinomaniak.

Nagrody od Magii Firan

Zawodnicy startujący na trasie 5 km zostaną wyróżnieni i nagrodzeni w klasyfikacji generalnej. Firma Polontex S.A. właściciel marki Magia Firan ufundowała nagrody dla najlepszych. Zestawy poduszek z kolekcji HEARTS.  Cieszymy się, że możemy wspierać tak szlachetne inicjatywy, cieszymy się tym bardziej, że akcja dotyczy organizacji, która działa na terenie Częstochowy, a więc w mieście, w którym od lat nasza firma ma swój zakład – mówi Danuta Małż, prezes zarządu POLONTEX S.A.

Wyjątkowe produkty

HEARTS, to wyjątkowa linia produktów w pastelowych odcieniach różu, zieleni, błękitu i beżu. W jej skład wchodzą poduszki, zasłony oraz bieżniki w dwóch wersjach: z białymi serduszkami i gładkimi. Poduszki, które stanowią nagrodę w konkursie dostępne są tutaj.